Museum Program
1 Ekim 2021

Drawing Theater

Drawing Theater

Sakıp Sabancı Müzesi Öğrenme Programları kapsamında yaz boyunca SSM Bahçe’de düzenlenen Resim Atölyesi 1 Ekim’de “Drawing Theater” etkinliğiyle sona eriyor.
 
Mürekkep yapımı ile başlayacak etkinlikte, katılımcılar kendi hazırlayacakları mürekkeplerle performansı resmedecekler. Performans sanatçısının müzik eşliğinde performansına başlamasıyla  katılımcılar da performansı eş zamanlı olarak büyük kağıtlara aktaracaklar.
 
"Drawing Theater", Doç Dr. Wieslaw Zaremba'nın Sabancı Üniversitesi'ndeki Figüratif Çizim dersinden esinlenerek yaratılmıştır. Atölyeye katılım için:
- Her seviyeden katılımcıya yöneliktir.
-  0 212 277 22 00 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.
- Etkinliğe katılmaktan vazgeçmeniz halinde lütfen aynı numarayı arayarak bilgi verin.
- Etkinliğe katılım önceliği kayıt yaptıran kişilere aittir. Etkinlik saatinde boş yer bulunması durumunda kayıt yaptırmamış kişiler de etkinliğe katılabilirler. Kayıt yaptırmayanlar için yer garantisi verilmez.
- Etkinlik malzemelerini SSM sağlar.
- Etkinlik açıkhavada, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilecektir.
- Etkinlik çim alanda yapılacağı için rahat kıyafetler giymeniz önerilir.


Önemli bilgilendirme:
 
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi uyarınca 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren izleyiciler etkinliklere aşı kartlarını veya aşı olmadılarsa en fazla 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testlerini göstererek girebileceklerdir.
 
Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. İzleyicilerimizin etkinliklere gelmeden önce HES uygulamasının güncel sürümünü mobil cihazlarına indirerek aşı,hastalık ve test durumu alanlarını paylaşıma açmalarını önemle rica ederiz.
 
Belgelerini ibraz etmeyen izleyicilerimiz etkinliğe katılamayacaktır.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’ndan Güvenli Turizm Serfikası’nı alan Sakıp Sabancı Müzesi’nin hijyen ve tedbir kuralları için tıklayınız.

Multimedia

Drawing Theater

Other Learnings Programs

Hikmet Onat Kayıkları Suya İniyor (8-11 yaş)

25 Mayıs 2024, 11:00

Hikmet Onat Kayıkları Suya İniyor (8-11 yaş)

Learning Programs

View All