Zeyneb Uras ile Galeride Yoga

13 Mayıs 2016
Zeyneb Uras ile Galeride Yoga
Sakıp Sabancı Müzesi’nin merakla beklenen “Müzede Yoga” etkinlikleri Mayıs ayında başlıyor!

Sakıp Sabancı Müzesi (SSM), büyük ilgi görerek gelenekselleşen "Müzede Yoga" etkinlikleri kapsamında bu sene yoga meraklılarını Heinz Mack’ın Doğu coğrafyasının ışık ve renklerinden esinlenerek ortaya çıkardığı sanat eserleri eşliğinde bir yoga serüvenine davet ediyor.

Cihangir Yoga işbirliği ve Zeyneb Uras eğitmenliğinde “MACK. Sadece Işık ve Renk” sergisinin galerilerinde düzenlenecek yoga dersleri, 17 Mayıs ve 14 Haziran Salı günü 19:00 – 20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. "Müzede Yoga" etkinlikleri kapsamında ilk kez galerilerde düzenlenecek olan ve yoga meraklılarına sanat eserleri arasında benzersiz bir deneyim sunan etkinlik, her seviyeden katılımcıya açık olacak.

Yaz aylarında Sakıp Sabancı Müzesi'nin bahçesinde, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde gene Cihangir Yoga işbirliğiyle devam edecek yoga dersleri ise Haziran ayından itibaren yoga meraklılarıyla buluşacak.

Galerilerde yer kapasitesi sınırlı olduğu için katılımcıların 0 (212) 277 22 00 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmaları rica olunur.

Bülten